Jak leczymy

Cele

Gabinet_02Głównym celem leczenia stomatologicznego jest jak najdłuższe utrzymanie własnych naturalnych zębów, a w razie konieczności poprawę estetyki lub odtworzenie protetyczne uzębienia. Wszystko to uzyskać możemy pod warunkiem zdobycia pełnego zaufania ze strony pacjenta, ale jak to zrobić…

Także my chodzimy regularnie do dentysty i każdy z nas ma za sobą wiele różnych (niekoniecznie pozytywnych) doświadczeń jako pacjent. Doskonale znamy więc oczekiwania i obawy naszych pacjentów i dlatego … największy nacisk kładziemy na jakość i komfort obsługi pacjenta.

W trosce o jakość naszych usług stale inwestujemy w najnowocześniejszej klasy sprzęt stomatologiczny oraz na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w seminariach i szkoleniach zawodowych. Komfort pacjenta to według nas krótki czas oczekiwania na wizytę, a i samej wizyty również, wygoda i eliminacja bólu w trakcie leczenia.

Najistotniejsza jest dla nas trwałość i estetyka Twoich naturalnych zębów i komfort użytkowania uzupełnień protetycznych.

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty asystentka pomoże najpierw załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją. Później, już w gabinecie przedstawisz nami swoje oczekiwania i uwagi. Dopiero wtedy przystępujemy do przeglądu jamy ustnej i uzębienia.

W razie konieczności wykonujemy zdjęcia rentgenowskie i konsultujemy się ze współpracującymi specjalistami. Na podstawie uzyskanych informacji zaproponujemy sposób leczenia, w tym również rozwiązania alternatywne. Udzielimy też informacji na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Mając na uwadze Twoje oczekiwania wspólnie wybierzemy i uzgodnimy najkorzystniejszy wariant leczenia.

Właściwe leczenie rozpoczynamy najchętniej dopiero w trakcie kolejnej, umówionej wizyty, tak abyś w domu miał czas jeszcze raz wszystko przemyśleć.